Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. TOP domény měsíce
  4. TOP 3 domény na DOMENO.cz
  • Štítky blogu

Potřebujete poradit?

TOP 3 domény na DOMENO.cz


Jelikož sortiment domén na DOMENO.cz je poměrně široký a neustále jsou přidávány nové domény, přinášíme vám TOP žebříček nejzajímavějších domén. V prvním žebříčku si představíme domény Bezobalovna.cz, Fňuk.cz a Retrovka.cz. 

  1. Bezobalovna.cz
  2. Fňuk.cz
  3. Retrovka.cz

Všechny tři domény mají společný jednoslovný název. První místo obsadila doména Bezobalovna.cz, která zaujme hned dvakrát, jednak čím dál větší popularitou bezobalových prodejen a také svou vyšší cenou. Praktický se jedná o nejdražší kousek v naší nabídce. Disponuje výstižným a krátkým názvem pro síť prodej s bezobalovým zbožím, které zažívá v České republice i ve světě velký boom. Naše nejcenější doména má registrovanou také ".sk" doménu v případě expanze na Slovensko. 

Další kousek Fňuk.cz, který se umístil na druhém místě, je nekratší doménou v naší nabídce s pouhými čtyřmi písmeny. Zatím se také jedná o jedinou doménu s citoslovcem ve svém názvu. Skvěle zapamatovaltený a krátký název má perfektní předpoklad pro využití třeba pro e-shop s produkty pro miminka. 

Na třetím místě stojí se vztyčenou hlavou doména Retrovka.cz. Opět zde máme jednoslovný a krátký název, tentorkát zaměřený na "retro" sortiment. Výhodou tohoto názvu je, že nikterak neomezuje nabízený sortiment na případném e-shopu, pouze na to, aby to bylo retro, jinak to může být naprosto cokoli, od žvýkaček, přes mrkváče až po automobily. 

A jaký název se nejvíce líbí Vám? Která doména to u Vás vyhrála tento měsíc? 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte nové domény, články a slevové akce
Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit. 

 

 

DOMENO.cz 2021 - 2022
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz