Aby váš nový projekt rozkvétal 🌺 Sleva 30 % s kódem JARO23 🌺 Platí do 31.5.2023
Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

TOP 3 domény na DOMENO.cz


Jelikož sortiment domén na DOMENO.cz je poměrně široký a průběžně přibývají nové domény, přinášíme vám TOP žebříček nejzajímavějších domén. V prvním žebříčku si představíme následující domény. 

  1. Bezobalovna.cz
  2. Fňuk.cz
  3. Retrovka.cz

Všechny tři domény mají jeden společný atribut a sice jednoslovný název. První místo obsadila doména Bezobalovna.cz, která zaujme hned dvakrát, jednak čím dál větší popularitou bezobalových prodejen a také svou vyšší cenou. Praktický se jedná o nejdražší kousek v naší nabídce. Disponuje výstižným a krátkým názvem pro síť prodej s bezobalovým zbožím, které zažívá v České republice i ve světě velký boom. Naše nejcennější doména má registrovanou také ".sk" doménu v případě expanze na Slovensko a ".eu" doménu. 

Další kousek Fňuk.cz, který se umístil na druhém místě, je nejkratší doménou v naší nabídce s pouhými čtyřmi písmeny. Zatím se také jedná o jedinou doménu s citoslovcem ve svém názvu. Skvěle zapamatovaltený a krátký název má perfektní předpoklad pro využití třeba pro e-shop s produkty pro miminka. 

Na třetím místě stojí se vztyčenou hlavou doména Retrovka.cz. Opět zde máme jednoslovný a krátký název, tentorkát zaměřený na "retro" sortiment. Výhodou tohoto názvu je, že nikterak neomezuje nabízený sortiment na případném e-shopu, pouze na to, aby to něco bylo retro, od žvýkaček, cedulí, přes mrkváče až po automobily. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli