Aby váš nový projekt zářil ☀️ Sleva 20 % s kódem SUN20 ☀️ Platí do 30.6.2023
Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog aneb doménový magazín
  3. Co je nového?
  4. Otevíráme v Česku nový e-shop s doménami pro Vaše podnikání

Otevíráme v Česku nový e-shop s doménami pro Vaše podnikání


Připravili jsme pro Vás nový e-shop, který přináší široký sortiment českých domén. DOMENO.cz nabízí krátké, hravé a snadno zapamatovatelné domény. Řešíme problém podnikatelů a obchodním firem, všech těch, kteří hledají vhodný název, resp. doménu, pro svůj e-shop či projekt. Nabízíme široké portfólio jedinečných domén a průběžně přidáváme nové. Vyberte si Vaši doménu na DOMENO.cz a začnětě růst.

Proč jít do toho s námi?


Je pro nás důležité, aby byl pro Vás výběr domény co nejpřehlednější. Třídíme je tak do kategorií a filtrovat je lze také podle ceny či data přidání. Všechny domény pečlivě vybíráme a snažíme se o to, aby název byl co nejkratší, hravý a dobře zapamatovatelný. Dbáme také na to, aby všechny naše domény disponovaly pouze seriózní "CZ" koncovkou. Domény by měly také výstižně odrážet náplň Vašeho podnikání. Samozřejmostí je u všech nabízených domén ochrana DNSSEC. V současné době máme v nabídce více než 200 domén a dále ji rozšiřujeme. 

Nejdražší, nejkratší a nejvtipnější


A jaká "nej" na Vás vlastně čekají? Nejdražší doménou je Bezobalovna.cz, která nabízí univerzální a skvěle zapamatovatelný název pro bezobalový obchod. Nejkratší doménou v nabídce je Fňuk.cz, která disponuje pouze čtyřmi znaky. Navíc se jedná o jednu z mála domén v nabídce, která v sobě obsahuje citoslovce. Hodí se třeba pro e-shop se zbožím pro miminka. Není pochyb o tom, že zákazníci mají rádi humor, chybět tak nemohou ani odlehčené názvy domén jako je třeba Pivopice.cz nebo Bumbáto.cz, u nichž je zřejmé, jaký sortiment mohou nabídnout. A jaká doména zaujala nejvíce Vás?

Doménu svého srdce můžete začít hledat v e-shopu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli