Logo
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
30.05.2021
Zahájen provoz e-shopu DOMENO.cz
Vážení zákazníci,  zahájili jsme provoz nového e-shopu s doménami na prodej. Chystáte se podnikat na internetu a hledáte nápaditou, snadno zapamatova... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
20.03.2021 Co je nového?
Otevíráme v Česku nový e-shop s doménami
Vítejte na DOMENO.cz, na místě, kde najdete domény budoucnosti. Máme domény pro řemeslníky, milovníky zvířat, módní znalce i prodejce vrnivých hraček.... číst celé
19.03.2021 Tipy a rady
Desatero spokojené domény
Vyvarujte se při výběru názvu e-shopu a domény prohřeškům, které mohou ovlivnit úspěšnost vašeho projektu. číst celé
18.03.2021 Tipy a rady
Co je to doména a proč je pro váš e-shop tak důležitá?
Doména je základní kámen vašeho e-shopu. Je to cesta do vašeho obchodu, je to váš poznávací znak. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte nové domény, články a slevové akce

Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit. 

Etický kodex

Pro naše zákazníky nabízíme etický kodex, kterým se zavazujeme řídit. Etický kodex přináší pravidla pro prodej domén na webu DOMENO.cz a zajišťuje nadstandardní ochranu a péči pro zákazníky. 

Seriózní jednání

E-shop DOMENO.cz si zákládá na serózním jednání. Naším cílem je nabízet pouze seriózní domény, na kterých zákazníci mohou budovat svůj e-shop nebo jiný projekt. Veškeré názvy jsou před přidáním do prodeje kontrolovány v seznamu ochranných známek. V naší nabídce nanaleznete žádné překlepové domény, domény se jménem známé osobnosti atd. Zakládáme si na dobrém jméně. Serióznost očekáváme také ze strany zájemců o naše domény. 

Diskrétnost prodeje

Ctíme diskrétnost prodeje mezi kupujícím a prodávajícím. Kupující má na výběr ze tří stupňů diskrétnosti. Přísně tajné, středně taktní a veřejné. V prvním přípapadě "Přísně tajné" nikde neuvádíme, že došlo k prodeji dané domény, která se stáhne z prodeje, převede se na nového majitele a tím to pro nás celé končí a zavazujeme se k mlčenlivosti. V druhém případě "Středně taktní" bude na našich stránkách uvedeno pouze to, že daná doména byla prodána, ale nebude uvedena částka. V třetím případě "Veřejné" bude na našich stránkách uvedeno, že daná doména byla prodána a za jakou částku. Pokud k tomu nový majitel domény svolí a bude tomu otevřený, můžeme s ním po čase, až se jeho e-shop zavede, uveřejnit písemný rozhovor o jeho podnikatelském příběhu na našem blogu. 

Cenová politka

Domény naceňujeme subjektivně podle toho, jaký v nich vidíme potenciál. Ten může být dán aktuálními či budoucími trendy v oblasti obchodu a služeb, sortimentem, rozsahem a dalšími aspekty. Ceny domén se mohou průběžně měnit a to jak zvyšovat, tak snižovat. Věříme, že naše ceny jsou adekvátní a odpovídají kvalitě nabízených domén. Samozřejmě ani nám se nevyhnou provozní náklady, u každé domény zajišťujeme každý rok její prodloužení do doby, než je prodána, naše nabídka skýtá několik stovek domén a některé se mohou prodat až za několik let. Stále také aktualizujeme naši nabídku a přidáváme do prodeje nové domény. Provoz e-shopu má každý měsíc také své finanční náklady. Vybudování e-shopu DOMENO.cz nám trvalo zhruba jeden rok, nadále se věnujeme vymýšlení nových názvů a přidávání nových domén, zákaznickému servisu našich klientů a tvorbě bannerové reklamy, kterou si na našem e-shopu můžete taktéž objednat. Pokud byste si tak mysleli, že naše ceny jsou vysoké, vzhledem k nákladům na registraci domény, věřte, že pokud vybudujete úspěšný e-shop, bude vaše doména, tedy vaše značka, nabývat na hodnotě a bude to, včetně vašich zaměstantnců, to nejcennější, co budete ve firmě mít. 

Koncovky domén

Na DOMENO.cz se zavazujeme prodávat pouze domény s koncovkou ".cz", v případě, že je v prodeji doména také s jinou koncovkou, např. ".eu", ".sk" nebo ".com", jedná se o součást domény s koncovkou ".cz". Doménu s koncovkou ".cz" považujeme za nejkvalitnější základ pro budování e-shopu či projektu na území České republiky a koncovky jako např. ".eu", ".sk" nebo ".com" jako doplněk v případě ambicí domény pro expanzi na slovenský, evropský či celosvětový trh. V případě, že by některá jiná koncovka zaujala na trhu serióznější postavení, oblíbenost a vyšší poptávku, je možné takovou koncovku také zařadit do prodeje. Jako stěžejní ale považujeme ".cz" doménu. 

Dvouslovné domény

V případě, že se jedná o dvouslovnou doménu, tedy složenou ze dvou samostatných slov, do prodeje umisťujeme pouze takovou doménu, která má v základu dvě spojená slova bez pomlčky, např. "Spokojenadomena.cz" a zároveň také variantu s pomlčkou, např. "Spokojena-domena.cz". Myslíme na to, abyste se nedostali do situace, kdy by jednu z variant vlastnil někdo jiný, potažmo by to mohla být vaše konkurence, proto je důležité vlastnit u dvouslovných domén obě varianty, tedy bez pomlčky i s pomlčkou. 

Domény s číslovkou

Nepovažujeme za rozumné vkládat do slovní domény čísla, které mají nahrazovat slovo, např. číslovka "4 = four/for" nebo "100=sto/lařství ...", sice to v určitém smyslu budí určitou originalitu, může to být ale poté v praxi naprosto nepraktické a matoucí a nemusí to mnohdy ani působit příliš seriózně. Slovní domény s přidanou číslovkou tak u nás nenajdete, do prodeje ale může být zařazena doména, která obsahuje pouze číselnou kombinaci, např. letopočet nebo ve výjimečném případě i kombinace slova a číslovky, ale ta pouze ve smyslu číselném, nikoli číslovka nahrazující slovo. 

Zakázané domény

V našem portfóliu chceme nabízet pouze seriózní domény, na kterých můžete stavět svůj e-shop, nenajdete u nás tak laciné a pochybné domény např. na porno stránky nebo nebankovní půjčky. Rádi bychom, aby na našich doménách rostly seriózní a úspěšné e-shopy a projekty. Určitě to ale neznamená, že bychom se bránili tématu sexu a finančnictví, naopak, pouze však v té seriózní podobě jako jsou e-shopy s erotickými pomůckami, bankovnictví, pojištění, atd. Stejně tak u nás nenajdete překlikové domény a další pochybné varianty domén. 

Držíme krok s dobou

Časy SEO slov v doméně jsou téměř pryč, všechny, které stojí za to, jsou, až na výjimky, už zabrané a běží na nich zavedené projekty a e-shopy, navíc ani pro vyhledávače není nutné mít za každou cenu v názvu domény klíčové slovo. Některé společnosti navíc naopak odklánějí pozornost od svých původních "SEO" domén pod střechu abstraktní domény, která dobře zní a která je skvěle použitelná pro marketing a budování značky. Doménový marketing se tak také posunul do jiné dimenze a v současné době jsou moderní krátká, nápaditá, dobře zapamatovatelná a hravá slova s oblíbenými koncovkami nebo abstraktním názvem. Otevírá se tak nový svět nekonečných možností a kreativity, jak e-shop pojmenovat a budovat značku. V současné době je mnohem důležité to, aby doména dobře zněla, byla praktická pro napsání na PC i mobilu, byla zapamatovatelná a zvučná. A právě na tyto domény se e-shop DOMENO.cz zaměřuje a vymýšlíme pro vaše projekty krátké a originální názvy s příměsí praktické kreativity. 

Co znamená praktická kreativita? 

 

Poslední aktualizace etického kodexu proběhla dne 16.4.2021. 

Novinky z našeho blogu

Otevíráme v Česku nový e-shop s doménami
Otevíráme v Česku nový e-shop s doménami
Vítejte na DOMENO.cz, na místě, kde najdete domény budoucnosti. Máme domény pro řemeslníky, milovníky zvířat, módní znalce i prodejce vrnivých hraček.... číst celé
Desatero spokojené domény
19.03.2021 Tipy a rady
Desatero spokojené domény
Vyvarujte se při výběru názvu e-shopu a domény prohřeškům, které mohou ovlivnit úspěšnost vašeho projektu. číst celé
Co je to doména a proč je pro váš e-shop tak důležitá?
18.03.2021 Tipy a rady
Co je to doména a proč je pro váš e-shop tak důležitá?
Doména je základní kámen vašeho e-shopu. Je to cesta do vašeho obchodu, je to váš poznávací znak. číst celé
Sportovní domény, které si zamilujete
Sportovní domény, které si zamilujete
Sestavili jsme pro vás důvody, proč by měl každý člověk, starající se o své zdraví, častěji vyrazit do přírody. číst celé
Nepropásněte nové domény, články a slevové akce
Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit. 
DOMENO.cz 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz